۰
دوشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۹
مهدی عظیمی‌ میرآبادی:

شیوه آنلاین به جذابیت جشنواره‌ها کمک می‌کند

دبیر شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت تاکید کرد اکران آنلاین یکی از امکانات موجود است که باعث رشد و تقویت جشنواره‌های سینمایی می‌شود.
شیوه آنلاین به جذابیت جشنواره‌ها کمک می‌کند
به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، مهدی عظیمی میرآبادی دبیر جشنواره فیلم مقاومت و تهیه‌کننده سینما درباره جشنواره «سینماحقیقت» گفت: جشنواره «سینماحقیقت» به فیلم مستند به صورت حرفه‌ای و متمرکز می‌پردازد و به همین دلیل بسیار قابل احترام و مورد اعتناست و باید به آن توجه بیشتری شود.

 
این تهیه‌کننده درباره تاثیر جشنواره «سینماحقیقت» بر تولید فیلم‌های مستند گفت: تاثیر جشنواره «سینماحقیقت» بر فیلم‌های مستند درشکل گیری جریان‌ها و تولیدات مشهود است. اگر جزیی‌نگر باشیم باید کمی در تولیدات مستند تجدیدنظر شود. می‌بینیم جریان غالب مستندسازی کشور با اهداف برخی جشنواره‌ها متفاوت است و  تولیدات مسیر دیگری را طی می‌کنند.

 
عظیمی میرآبادی درباره برگزاری آنلاین جشنواره‌ها عنوان کرد: سال گذشته تجربه اکران آنلاین فیلم‌ها را در برخی جشنواره‌ها مثل جشنواره «سینماحقیقت» و جشنواره فیلم مقاومت از سر گذراندیم، این مساله باعث شد به این نتیجه برسیم که شیوه نمایش آنلاین یکی از امکانات کمک‌دهنده به جشنواره‌ها است. حتی اگر جشنواره به صورت حضوری برگزار شود، اکران آنلاین یکی از ظرفیت‌هایی است که باعث بهتر برگزار شدن جشنواره‌ها می‌شود.

 
پانزدهمین جشنواره «سینماحقیقت» از 18 تا 25 آذرماه با دبیری محمد حمیدی مقدم برگزار می‌شود.
کد مطلب: 8617
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *