۰
دوشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۰

اعلام اسامی راه‌یافتگان به بخش پیچینگ «سینماحقیقت»

اسامی راه‌یافتگان بخش پیچینگ پانزدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» اعلام شد.
اعلام اسامی راه‌یافتگان به بخش پیچینگ «سینماحقیقت»
به گزارش ارتباطات و اطلاع‌رسانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، 21 طرح از مجموع 105 طرح دریافتی برای حضور در رویداد پیچینگ پانزدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» انتخاب شده‌اند. در این رویداد که با حمایت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و به صورت رایگان برگزار می شود، صاحبان طرح‌ها فرصت دارند تا در جلسات آنلاین پیچینگ شرکت کرده و جهت جذب سرمایه، طرحهای خود را به نمایندگان و سرمایه‌گذاران شرکت های سرشناس تولید فیلم مستند، پخش کنندگان خارجی و شبکه‌های‌ تلویزیونی از سراسر جهان ارائه کنند.

 
ثریا اخلاقی، مهدی جبین‌شناس، فرزاد جعفری، حسن خادمی، امیرحسین خلیل‌زاده، رویا ربانی، مسعود زارعیان، مهدی زمان‌پور کیاسری، محسن سخا، رضوان سرمد، جعفر صادقی، به آفرین عزیزی، پیام عزیزی، محمد فرزین‌نیا، حامد کلجه‌ای، آذر محرابی، میترا مهتریان، معصومه نورمحمدی، زهرا نیازی، شروین وحدت و حانیه یوسفیان به بخش پیچینگ پانزدهمین جشنواره «سینماحقیقت» راه یافتند.

 
متقاضیان بخش پیچینگ این دوره نسبت به دوره قبل افزایش قابل توجهی داشته‌اند. افرادی که نامشان برای حضور در بخش پیچینگ اعلام شده، حداکثر تا 10 آذرماه فرصت دارند خلاصه تصویری سه دقیقه‌ای پروژه خود را به جشنواره تحویل دهند.

 
فیلمسازان برای آشنایی بیشتر با مقوله «پیچینگ» بصورت رسمی و بالا بردن دانش جذب سرمایه می‌توانند به پایگاه اطلاع رسانی مرکز گسترش مراجعه کنند. جلسات آموزشی و توجیهی به صورت آنلاین برای راه‌یافتگان برگزار خواهد شد.

 
پانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» با دبیری محمد حمیدی مقدم از 18 تا 25 آذرماه برگزار می‌شود.
 
کد مطلب: 8613
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *